Поразкою завершився останній цьогорічний матч для “Кристала”

12 листопадаа 2014 07:52

1415520800_kremen-kristal22Шістнадцять матчів чемпіонату та один кубковий поєдинок обновили статистичні данні нашої команди. П’яте місце за підсумками першої половини чемпіонату можливо не той результат на який розраховували вболівальники, але враховуючи те, що команда за тиждень до старту чемпіонату провела перше тренування – це непоганий результат. Сталося так, що в процесі чемпіонату наша команда формувала та награвала оптимальний боєздатний склад.

У останній цьогорічній грі “Кристал” вчетверте за останні два сезони грав проти кременчуцької команди “Кремінь” і цей суперник залишається єдиним проти кого наша команда не забила жодного м’яча, минулого чемпіонату 0:1 дома та 0:2 на виїзді, нинішній чемпіонат 0:2 дома і знову 0:2 на полі суперника. Якась зачарована команда, всім “Кристал” забиває і лише “Кремінь” залишається неприступним для херсонців. Перший тайм останнього матчу сезону херсонці програли, тридцять три хвилини вони тримались, чудово грав наш воротар Денис Касперович, але після позиційної помилки господарі відкрили рахунок, а через шість хвилин їм вдалося подвоїти рахунок, і тільки після цього херсонці оговталися і згадали, що вони роблять на стадіоні, де їх підтримувала група херсонських ультрас, які не пропускають жодного матчу улюбленої команди. В другому таймі Сергій Шевцов зробив декілька замін довіривши молодим футболістам довести, що вони здатні посилити гру команди у другій половині чемпіонату. Якщо перший тайм був невдалим для херсонців, то у другому ми повинні були забивати, але не вистачило досвіду та везіння нашим молодим футболістам, нагоди для взяття воріт мали Віктор Мартян і Владислав Петрішин і Семен Дяченко, другий тайм був кращим за перший, але шістнадцятий матч чемпіонату став для нас п’ятим в якому “Кристал” програв. На сьогодні в активі нашої команди п’ять перемог, шість нічийних результатів, до речі це найбільша кількість нічийних матчів у другій лізі. 23 м’ячі забили в ворота суперника наші футболісти і стільки ж пропустили, ще у трьох професійних українських команд в цьому показнику рівновага на сьогоднішній день, у першій лізі кількість забитих та пропущених м’ячів співпадає у “Нафтовика” з Охтирки, а у прем’єр лізі така рівновага у харківського “Металіста” та донецького “Металурга”. Кращий бомбардир команди в першій частині чемпіонату Віктор Мартян, який забив п’ять м’ячів, по чотири забили капітан команди Сергій Цой та Денис Риженко, три м’ячі забив Роман Ленський. В активі кращого бомбардира команди останніх років Андрія Барладима поки що два м’ячі. Отже на зимові канікули наша команда пішла з п’ятої позиції, минулого року “Кристал” пішов на велику перерву на дванадцятій позиції і фінішував на дев’ятій, тобто піднявся вгору, було б чудово, якби наша команда, як і в попередньому чемпіонаті піднялася на три сходинки до гори.

Джерело: ВТВ плюс