“Кристал-2”: друга впевнена перемога в чемпіонаті

24 Квітня 2015 11:35
fckristal.com

У другому турі чемпіонату Херсона «Кристал-2» здобув ще одну переконливу перемогу над суперником. Цього разу кристалівській молоді нічого не протиставила команда «Арсенал», отримавши у свої ворота вісім «сухих» голів.

Володіючи ігровою й територіальною перевагою, «Кристал-2» зробив хороший зачин для перемоги вже зі стартових хвилин. І до кінця першого тайму рахунок був 3:0. В дебюті матчу відзначився Чукавін, а до перерви забив Глоданюк і Потужний.

Після перерви кристалівці продовжили активно діяти в нападі і ще п’ят разів відзначились у воротах «Арсенала». Один гол на рахунку Михняка, дубль оформив Глоданюк, а Потужний відзначився покером.

«Кристал-2» – «Арсенал» – 8:0 (3:0)

22 квітня, запасне поле стадіону «Кристал», 17.30

«Кристал-2»: Чакляров (Волчанський), Сальвай, Шпинда (Варушко), Іванов (Фетісов), Таряник (Чернов), Шевцов, Михайленко, Глоданюк (Жуковець), Чандароглов (Михняк), Потужний, Чукавін (Житарчук).

Голи: Чукавін (4), Глоданюк (28, 54), Михняк (65), Потужний (44, 68, 73, 75).