Блог Миколи Томенка: Чекаємо від «Слуги народу» рішення про узаконення «культу особи» та другий/третій термін Зеленського?!

19 листопадаа 2021 22:25

Комуністична партія Китаю ухвалила «історичну резолюцію» в якій прирівняла заслуги нинішнього очільника країни Сі Дзіньпіна до досягнень Мао Цзедуна та Ден Сяопіна. Більш за те, в тексті Резолюції 6-го Пленуму ЦК КПК 19 скликання, який відбувався у Пекіна 8-11 листопада 2021 року поставлено чітке завдання:

«ЦК КПК закликає всіх членів партії, всю армію і весь багатонаціональний народ країни ще тісніше згуртуватися навколо ЦК КПК, ЯДРОМ якого є товариш СІ ЦЗІНЬПІН, цілком і повністю реалізовувати в життя ідеї Сі Цзіньпіна про соціалізм з китайською специфікою нової епохи, всіляко розвивати великий дух заснування КПК…бути гідними своєї місії та обов‘язків, в жодному разі не зупинитися на шляху до своєї великої мрії про майбутнє».

(неофіційний переклад тексту з російськомовної версії агенства «СІНЬХУА» – мій)

Нагадаю, що в 2018 році було також ухвалено рішення, яке дає право нинішньому очільнику Китаю балотуватися на свій ТРЕТІЙ ТЕРМІН на посаду Голови КНР.

З огляду на те, що керівник монобільшості-фракції «Слуги народу» Давид Арахамія офіційно заявив, що принципи Комуністичної партії Китаю і партії «Слуга народу» в багатьох позиціях збігаються, а очільники провладної партії України мають твердий намір перебрати досвід своїх китайських побратимів-комуністів у розбудові держави, очікуємо найближчим часом рішення щодо узаконення «культу особи» Зеленського та обґрунтування його необхідності перебувати на посаді Керівника Держави не лише ДРУГИЙ, а й ТРЕТІЙ ТЕРМІН, як і проголосив крайній Пленум братньої КПК.

Блог Миколи Томенка