Херсонський “Кристал” здобув третю перемогу у сезоні

6 Червня 2021 18:21

Перший тайм виїздного двобою з ВПК-Агро був насиченим на моменти. У гостей свій шанс не реалізував Ходаковський, у господарів – Ксенз і Горбаченко. Плідно працював у рамці воріт і Солдатенко, але і йому двічі за тайм домоміг каркас воріт.

По перерві ВПК-Агро продовжував більше контролювати м’яч, але до голу ближчими стали гості. Своє слово сказав Вакуленко, який хитнув захисника і поцілив у верхній кут воріт Шеліхова – 1:0! Втім, за хвилину на табло був паритет – Куліш не переграв Солдатенка, але на добиванні першим був Шевченко. 1:1.

Кінцівка матчу видалась видовищною. Спершу Кристал розійшовся у швидку атаку, яку завершив асистом Сорокин і чітким ударом Вакуленко – 2:1. Господарі могли виривати нічию, але Шевченко з вбивчої позиції не зумів забити.

Підсумок матчу – 2:1 на користь Кристала. Команда Вадима Євтушенка здобуває третю звитягу у сезоні.

ВПК-Агро – Кристал (Херсон) – 1:2

Голи: Шевченко, 76 – Вакуленко, 74, 88