Херсонський Кристал вдома поступився Кремню

27 Травня 2021 23:37

Команда Вадима Євтушенка залишилась без травмованого Дмитренка. Судячи з усього, досвідчений хавбек не допоможе Кристалу у заключних матчах чемпіонату…

Перший тайм видався вкрай слабким на моменти. Пригадується класний удар Тарасенка зі штрафного, який відбив Олійник. У протилежній рамці воріт Кліщук майже не брався до роботи. Але на 44-й хвилині Кремінь несподівано повів у рахунку – навіс з флангу замкнув вільний Семенов.

По перерві гості почали грати “по рахунку”, що призвело до втрати лідерства. Потрійна заміна Євтушенка спрацювала на всі 100% – Вакуленко ефектно продерся флангом, обігрався з Тарасенко і пальнув у кут – 1:1!

Але закріпити свій успіх господарі не змогли. Кремню, який продовжує битись за місце у Першій лізі, вдалось свій “стандарт” довести до голу – на кутовий підключився Курелєх, і хоча Кліщук майже врятував команду, арбітр чітко вказав на центр.

1:2 – домашня поразка Кристала від Кремня.

Кристал (Херсон) – Кремінь (Кременчук) – 1:2 (0:1)

Голи: Вакуленко, 59 — Семенов, 45, Курелєх, 76