Херсонський “Кристал” у меншості мінімально програв “Прикарпаттю” (відео)

18 Травня 2021 15:12

Херсонці програли важливу битву Івано-Франківську – 0:1.

Важливий матч у боротьбі за виживання відбувся у Херсоні, де Кристал грав з Прикарпаттям. У першому таймі особливих моментів не було – але насамкінець першої 45-хвилинки чудовий шанс мав Головкін. Іван потужно пробив метрів з 9-10-ти, проте влучив у поперечку.

Після перерви гра суттєво пожвавилась. Свої моменти губили як господарі (Цибульский, Головкін, Дмитренко) так і гості (Дитко, Воробчак, Барчук).

Один з моментів у матчі призвів до вилучення – це Вакуленко сфолив на власної половині поля і отримав другу жовту картку. У більшості Прикарпаття дотисло Кристал – Пастух, який вийшов на заміну, упевнено зіграв на добиванні.

Заключні хвилини матчу пройшли у штурмі воріт Прикарпаття. Проте гості з Івано-Франківська вистояли у битві аутсайдерів і відсвяткували перемогу – 1:0.