Південна степова броварня «Дрофа» завойовує відзнаки на V Дегустаційному конкурсі East European Beer Award 2021

28 Квітня 2021 11:09

21-22 квітня в Рівному відбувся V Дегустаційний конкурс East European Beer Award-2021.
Цього року захід зібрав разом 84 пивоварні з всієї України та Чехії.
Пивовари подали на дегустацію 411 зразків пива у 22 категоріях. Якість зразків та відповідність категоріям оцінювали 92 пивних суддів, серед яких представники Асоціації сомельє України, Асоціації Барменів України, сертифіковані сомельє представники торгових мереж і представники пивоварень.

Серед учасників конкурсу – пивзаводи, незалежні броварні, пивоварні-ресторани, малі й мікропивоварні, з України і Чехії.

Південна степова броварня «Дрофа» цього року взяла участь у конкурсі вдруге. Для броварні, це можливість познайомитись з іншими учасниками, поділитись своїм досвідом, перейняти досвід в пивоварінні в інших, та отримати оцінку свого пива.

Якщо минулого року «Дрофа» відправила лише 2 зразки, з яких Преміум Лагер отримав Бронзу з 56 учасників та Темний Птах, який зайняв 4-е місце з 35 учасників. То, цього року було прийнято рішення, що повинні представити ті зразки, які гідні уваги, відповідно отримати оцінку, та зрозуміти, чи в правильному напрямку херсонські крафтовики рухаються.

Здивувало те, що із представлених 9 зразків у різних категоріях – 8 вийшли у фінал!
В першу чергу, це означає, що, якщо пиво броварні у фіналі, то воно без дефектів, відповідає зазначеному стилю, й звичайно найголовніше – ВОНО СМАЧНЕ!
Тому, з гордість розкриваємо головну інтригу й називаємо імена переможців, в яких Південна степова броварня «Дрофа» отримала призові місця!

Категорія
 Red/Amber/Semi dark

Золото пиво “Мідний Птах”, пивоварня “Дрофа”

Категорія Sweet Stout

Срібло пиво Milk Stout, пиоварня “Дрофа”

Категорія ІРА

Бронза пиво ІPA, пивоварня “Дрофа”


А також, хотіли б звернути Вашу увагу на ті сорти пива, які вишли до фіналу, та отримали свою гідну оцінку від пивних суддів.

Премiум Лагер фiльтроване – 4 місце;
Вiдень Премiум фільтроване – 4 місце;
Belgian Strong Ale – 4 місце;
Премiум Лагер нефiльтроване – 5 місце;
Білий Птах нефільтроване – 7 місце!

Південна степова броварня «Дрофа» на цьому не зупиняється, по переду дуже багато планів, та звичайно ж нові цілі, нові вершини та завжди свіже та смачне пиво «Дрофа!

Херсон з гордістю впевнений, що пиво Південно степової броварні «Дрофа» це – «Свіжість Південного Краю»!