На Херсонщині відбудеться Міжнародний інвестиційний форум “Південна стратегія розвитку”

24 Квітня 2021 20:37

Упродовж останніх 7 років Південь України є фактичним прикордонням з тимчасово окупованою територією Автономної Республіки Крим та Севастополя. Це стратегічно важливий регіон для відновлення територіальної цілісності держави, який може і має стати вітриною економічно успішної, безпечної та комфортної України.

Безперечно, деокупація та реінтеграція тимчасово окупованого Кримського півострова потребує соціально-економічної розбудови Півдня України та залучення значних інвестицій для розвитку місцевої промисловості, аграрної сфери, бізнесу, інфраструктури, а також – територіальних громад.

Для створення нових інвестиційних можливостей південного регіону голови обласних державних адміністрацій Херсонської, Миколаївської, Запорізької та Одеської областей ініціювали проведення І Міжнародного інвестиційного форуму “Південна стратегія розвитку”, який відбудеться 10-11 червня на Херсонщині.

Форум об’єднає представників уряду, місцевого самоврядування, бізнесу й інвесторів для формування стратегії розвитку південних регіонів та стане платформою для презентації понад 30-ти інвестиційних проєктів, які стануть точкою відліку розбудови Півдня України.

Розпочнеться Форум у смт Новотроїцьке. Далі його робота продовжиться на Арабатській стрілці. Усього 14 кілометрів відділятимуть учасників та гостей Форуму від прикордоння тимчасово окупованого Кримського півострова.