Херсонський “Кристал” на виїзді розгромно поступився “Гірнику-Спорт”

24 Квітня 2021 20:19

Херсонський клуб пропустив три м’ячі за дев’ять хвилин у другому таймі.

У першому таймі Кристал та Гірник-Спорт були активними. Команди не відсиджувались у обороні і обмінювались цікавими моментами – їх важко було назвати гольовими, втім, небезпека була як біля воріт Кліщука, так і поблизу володінь Жмурка.

По перерві Кристал активізувався і заволодів ініціативою. Особливо важливим у матчі видався момент на 60-й хвилині – простріл від Ходаковського не замкнув Вакуленко, адже його випередив Вєлєв і відправив м’яч у стійку власних воріт.

За такий момент гості відплатились через три хвилини – навісом з лівого флангу від Романова скористався Тимошенко. За хвилину Лукас з того ж флангу надіслав сферу до штрафної, де Твердохліб головою переграв захисників – 2:0. Вирішальну крапку поставив Лукас Вентура – знову головою, знову після подачі з лівого флангу атаки Гірника-Спорт…

0:3 – МФК Кристал пропустив три м’ячі за 9 хвилин і змушений капітулювати у Горишніх Плавнях.

Гірник-Спорт (Горішні Плавні) – Кристал (Херсон) – 3:0

Голи: Тимошенко, 63, Твердохліб, 64, Лукас, 73.

Гірник-Спорт (стартовий склад): Жмурко, Вєлєв, Чуєв, Тимошенко, Кравченко, Твердохліб, Литовченко, Краєв, Романов, Чередніченко, Лукас. Запасні: Клімов, Дмитрук, Якубов, Павлиш, Ігнатьєв, Чепелюк, Насібулін, Осіпенко, Сьомка, Богомаз, Черниш, Вісенте. Головний тренер: Ігор Жабченко

Кристал (стартовий склад): Кліщук, Логінов, Максименко, Сорокин, Лаптєв, Дмитренко, Ходаковський, Кателін, Плечій, Тітієвський. Запасні: Солдатенко, Сениця, Крутін, Гогітідзе, Вакуленко, Головкін, Клюєв, Тарасенко, Біденко. Головний тренер: Вадим Євтушенко