У школах і дитсадках Берислава призупинять харчування дітей

28 Січня 2021 08:24

В міськраді розраховують відновити харчування в середині лютого.

Тимчасово припинити харчування дітей в усіх місцевих школах і дитсадках з 25 січня змушена Бериславська міська громада. Пов’язано це з не проведенням процедур публічних закупівель на постачання продуктів до закладів освіти. Завершити їх у міськраді розраховують до 15 лютого.

— Ця ситуація від нас ніяк не залежала, оскільки Бериславська міська територіальна громада була створена після виборів 25 жовтня, а органи управління в ній запрацювали лише з початку 2021 року. Тож проводити торги раніше було просто нікому. Водночас 31 грудня завершились терміни дії старих договорів, які укладав районний центр обслуговування закладів освіти. На жаль, держава не передбачила подібну ситуацію і не визначила, як бути з харчуванням дітей у перехідний період, — прокоментував начальник управління освіти, культури, молоді, туризму та спорту Бериславської міськради Михайло Гончар.

За його словами, міський голова Олександр Шаповалов своїм розпорядженням тимчасово припинив організацію харчування дітей в місцевих закладах освіти з 25 січня по 15 лютого.

— Дитсадки працюватимуть у цей період в режимі груп короткотермінового перебування — протягом 4 годин. Це все, що ми можемо зробити у цій ситуації. Розраховуємо, що батьки поставляться до тимчасових проблем з розумінням і будуть гарно годувати дітей сніданками, а також давати їм до дитсадку або школи щось з собою перекусити, — додав Михайло Гончар.

Нагадаємо, що до складу Бериславської міської громади нині входять колишні Шляхівська, Зміївська та Новобериславська сільські ради.

Олег БАТУРІН. Новий день