«Минай» в більшості обіграв «Дніпро-1»

23 листопадаа 2020 00:23

В Ужгороді відбувся матч 10-го туру Української Прем’єр-Ліги, в якому «Минай» приймав «Дніпро-1». Як повідомляє джерело bookmaker-ratings.com.ua, гості відкрили рахунок в матчі вже на 10-й хвилині, проте не змогли утримати навіть нічию.

У кінцівці першого тайму «Минаю» вдалося також з пенальті зрівняти рахунок, а на 68-й хвилині з поля був видалений автор першого гола Олексій Хобленко. Залишок зустрічі «Дніпро-1» догравав у меншості і пропустив вирішальний гол від Василя Пиняшко. У кінцівці зустрічі команди обмінялися забитими м’ячами, але «Дніпро-1» не порівнював рахунок, а лише скоротив відставання вже при рахунку 1: 3

Українська Прем’єр-Ліга, 10-й тур

«Минай» – «Дніпро-1» – 3: 2

Голи: Хобленко, 15 (пен.) – 0: 1;  Нурієв, 45 + 3 (пен.) – 1: 1;  Пиняшко, 79 – 2: 1;  Нурієв, 90 – 3: 1;  Кокрішко, 90 + 6 (пен.) – 3: 2.

Вилучення: Хобленко ( «Дніпро-1»), 68

Таким чином, «Минай» перервав п’ятиматчеву безвиграшну серію, а «Дніпро-1» зазнав третьої поразки поспіль. «Минай» обійшов суперника в таблиці УПЛ, набравши 9 очок і розташувавшись на 10-му місці, у «Дніпра-1» залишилося 8 балів.