«Village Routs»: Компанія «Vodafone» знайомить користувачів з сільськими туристичними маршрутами Херсонщини

5 листопадаа 2020 09:27

Управління туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації продовжує співпрацю з  міжнародною телекомунікаційною компанією «Vodafone».

«Find & Follow» — туристичний проєкт телеком-оператора «Vodafone». Основною метою проєкту є підтримка розвитку внутрішнього туризму, місцевих громад, малого бізнесу та створення цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Інноваційні пішохідні QR-маршрути є у Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Черкасах, Ужгороді та Херсоні. Маршрути складаються з табличок з QR-кодами, які розміщені біля культурних, історичних пам’яток, та стрілок, що вказують шлях. Так, у Херсоні QR-маршрут «Стежка сови» поєднала два десятки найцікавіших туристичних об’єктів обласного центру. 3 години, 800 Ккал та 100 Мб – це все, що потрібно витратити на екскурсію. Подорож починається на залізничному вокзалі Херсона. Не потрібно спеціально шукати якість мітки – першу табличку з необхідним  QR-кодом подорожуючий знайде одразу ж, вийшовши з будівлі вокзалу.

До вже існуючих маршрутів компанія «Vodafone» вирішила додати напрямок «Village Routs» —  маршрути вихідного дня українськими селами, де безпечно, малолюдно, неймовірно цікаво та красиво. У співпраці з управлінням туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації було розроблено тематичний контент, з яким можна ознайомитися на сайті findandfollow.com.ua. Маючи телефон та доступ до мобільного інтернету, кожен гість області зможе підібрати сільський туристичний маршрут за власним смаком, що включає цікаві туристичні локації Херсонщини. Корисні підказки, зібрані для кожного туру, обов’язково стануть в пригоді мандрівникам.

Обирайте ідеальний час для своєї подорожі та поспішайте за новими враженнями!