Оголошено конкурс для ОТГ, що прагнуть поліпшити систему надання соцпослуг

7 Серпня 2019 06:30

Неурядова організація «Stabilization Support Services» за підтримки посольства Великої Британії в Україні оголошує конкурс для об’єднаних територіальних громад (далі – ОТГ), зацікавлених в участі у загальнонаціональному проекті «Розвиток соціальної згуртованості в Україні шляхом посилення регіонального та місцевого соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, ветеранів та інших осіб, які постраждали від конфлікту».

Проект реалізується відповідно до реформ децентралізації та державного управління, які зараз впроваджуються в Україні. На місцевому рівні проект прагне розбудови потенціалу ОТГ у вирішенні проблем захисту постраждалого від конфлікту населення, включно з внутрішньо переміщеними особами (далі – ВПО), та забезпечення інклюзивних, прозорих та підзвітних процесів управління.

Мета проекту: забезпечити сталий та довгостроковий захист потреб населення, що постраждало внаслідок конфлікту, включаючи повний і недискримінаційний доступ до якісних соціальних послуг, реалізацію прав і свобод людини та інтеграцію ВПО.

Завдання проекту:

  • підтримка впровадження інтегрованої моделі системи соціального захисту на рівні ОТГ;
  • налагодження системи надання соціальних та адміністративних послуг в межах ОТГ;
  • збільшення спроможності працівників ОТГ застосовувати гендерно- та конфліктно-чутливі підходи під час планування своєї діяльності;
  • налагодження ефективної комунікації між органами ОТГ та центральними органами влади.

Детальна інформація про конкурс.