Херсонський «Дніпро» всуху обіграв «Крижаних Вовків»

28 Лютого 2019 08:00

Вже 2 березня команди зустрінуться в 1/4 фіналу плей-офф

У Києві зустріччю між «Крижаними Вовками» і «Дніпром» стартував заключний, 40-й тур чемпіонату Української хокейної ліги Парі-Матч. Відзначимо, що ці дві команди і складуть першу пару чвертьфіналу плей-офф, який стартує в Києві 2 березня о 14:30.

Херсонська команда почала матч з місця в кар’єр, закинувши швидку шайбу в ворота Андрія Хапкова – на першій же хвилині зустрічі відзначився Денис Матусевич. Однак далі, по ходу періоду кияни стали акуратніше грати в обороні і не дозволили команді Дмитра Підгурського ще раз відзначитися в своїх воротах.

Збільшити рахунок на табло херсонці змогли тільки в другій двадцятихвилинці, яка стала найрезультативнішим відрізком зустрічі. «Дніпро» кілька разів зумів скористатися помилками київського опонента і ще чотири рази відзначився у воротах майбутнього чвертьфінального противника. Голи закинули Руслан Ромашенко, Кирило Бондаренко і двічі Микита Макарицький, встановивши рахунок на табло 5:0 на свою користь.

Третя двадцятихвилинка пройшла більш спокійно в плані закинутих шайб, проте з великою кількістю бійок , які підтвердили статус «генеральної репетиції перед плей-офф».

Тільки під кінець зустрічі шайбу в ворота своєї колишньої команди закинув форвард «Дніпра» Олексій Черемнов, встановивши остаточний рахунок 0:6.

«Крижані Вовки» – «Дніпро» 0:6 (0:1, 0:4, 0:1)

Шайби: 0:1 Матусевич (Дунаєв, Макарицький), 00:59. 0:2 Ромащенко (Пугачов, Бондаренко, – більш.), 22:34. 0:3 Бондаренко (менш.), 34:26. 0:4 Макарицький (Декало, Золотухін – більш.), 36:53. 0:5 Макарицький (Золотухін, Білоусов – більш.), 39:05. 0:6 Черемнов (Зик, Сірченко), 58:19.

Крижані Вовки: Хапков (Власенко – з 40:00); Ординський – Панков, Федосов – Приваліхін, Боронило – Чикіда, Проценко – Савченко; Болотін – Дворник (А) – Дуюн, Овчинніков (А) – Мікульчик (К) – Давиденко, Найдьонов – Шах – Бурнатов, – Борисов.

Дніпро: Петров; Білоусов – Шулешов, Декало – Матусевич, Пугачов – Будько, Кругляков -; Коваленко – Золотухін – Жвачкін (К), Бондаренко – Дунаєв – Макарицький, Зик – Сірченко – Черемнов, Тимченко – Ромащенко (А) – Целогородцев.

Джерело: Сайт УХЛ