Скільки у Херсоні коштуватиме скласти пробне ЗНО?

27 Грудня 2018 10:30
Регіональні центри оцінювання якості освіти визначили вартість участі у пробному зовнішньому оцінюванні, яке в 2019 році пройде у березні.

firtka.if.ua

Про це повідомляє портал Osvita.ua.

“Цього року вартість складання одного пробного тесту коливатиметься від 132 до 139 грн в залежності від регіону проживання учасника”, – йдеться у повідомленні.

Так, вартість одного пробного зовнішнього незалежного оцінювання, яке проводитимуть Винницький і Харківський регіональні центри оцінювання якості освіти (РЦОЯО), становитиме 132 грн. Ці регіональні центри обслуговують Житомирську, Хмельницьку, Сумську, Полтавську, та відповідно, Вінницьку та Харківську області.

Херсонський регіональний центр оцінювання якості освіти цього року пропонує скласти один пробний тест за 134 грн.

Дніпропетровський центр пропонує пройти пробне тестування за 136 грн. 50 коп.

Івано-Франківський, Київський, Львівський та Одеський центри оцінювання якості освіти визначили вартість одного пробного ЗНО на рівні 138 грн.

Мешканці Донецької і Луганської областей, яких обслуговує Донецький РЦОЯО, зможуть скласти один тест пробного ЗНО за 139 грн.

Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 8 до 31 січня 2019 року на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

У 2019 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 16 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 23 березня.

Порядок реєстрації для участі у пробному ЗНО оприлюднено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.