Херсонський «Дніпро» впевнено переграв МХК «Динамо»

30 листопадаа 2018 08:11

У Херсоні відбувся заключний матч 20-го туру чемпіонату Української хокейної ліги – Парі-Матч, в якому «Дніпро» приймав МХК «Динамо».

Харків’яни більш активно почали зустріч, однак пропустили першими. На екваторі першого періоду рахунок в матчі відкрив форвард «Дніпра» Іван Золотухін, зблизька перегравши голкіпера “динамівців”. Херсонський клуб продовжив грати на контратаках, і знову це спрацювало на 18-й хвилині матчу – успішно зіграв на добиванні Микола Коляда.

У другому періоді «Дніпро» взяв ініціативу в свої руки, і довів різницю в рахунку до впевненої. Микита Коваленко віддавав поперечну передачу на свого одноклубника, але шайба потрапила в коник захиснику МХК «Динамо» і закотилася в ворота – Тимур Мамедов був безсилий.

В середині третього періоду “динамівці” зусиллями Олексія Сиротенка змогли відквитати один гол, але статус-кво буквально тут же відновив все той же Микита Коваленко. Впевнена перемога «Дніпра» 4:1, і знову херсонці відстають від 1-го місця в турнірній таблиці на 7 очок, маючи гру в запасі.

Наступний ігровий день в чемпіонаті УХЛ – Парі-Матч пройде 1 грудня, коли відбудеться відразу три матчі. О 13:50 МХК «Динамо» приймає «Білий Барс» (трансляція – XSPORT.ua), о 16:30 «Крижані Вовки» зіграють з «Дніпром» (трансляція – XSPORT.ua). Центральний матч туру почнеться о 15:30, коли почнеться гра «Донбасу» проти «Кременчука» – цей матч буде показаний на телеканалі XSPORT.

«Дніпро» – МХК «Динамо» 4:1 (2:0; 1:0; 1:1)

Шайби: 1:0 Золотухін (Сірченко), 9:56. 2:0 Коляда (Янішевський, Бондаренко), 17:30. 3:0 Коваленко (Пугачов, Афанасьєв – більш.), 26:23. 3:1 Сиротенко (Забулонов, Чердак – більш.), 50:36. 4:1 Коваленко (Макаріцкій, Жвачкін), 52:30.

Дніпро: Петров; Декало – Шулешов, Афанасьєв – Сірченко, Матусевич – Кругляков, Шпак – Пугачов; Бондаренко – Коляда (К) – Янішевський (А), Коваленко – Жвачкін (А) – Макарицкій, Мацейко – Золотухін – Болдирєв, Брага – Тимченко – Целогородцев.

МХК Динамо: Мамедов; Скрипець – Дегтярьов (А), Забулонов – Лісін, Бабчук – Наливайко; Чердак (К) – Ромащенко – Худяков, Колядинський – Максименко (А) – Пойманов, Скребела – Халін – Сиротенко.

Джерело: Сайт УХЛ