Херсонський «Дніпро» здобув перемогу над «Білим Барсом»

26 листопадаа 2018 08:10

Херсонці відправили 3 шайби без відповіді у чужі ворота

У Херсоні відбувся матч 19-го туру чемпіонату України з хокею – чемпіонату Української хокейної ліги – Паріматч між «Дніпром» та «Білим Барсом». Відзначимо, що команди провели другий поєдинок за два дні – раніше впевнену перемогу здобув «Дніпро» (5:1).

На 11-й хвилині рахунок у матчі відкрив юний захисник «Дніпра» Денис Матусевич, потужним кидком від синьої лінії закинув дебютну шайбу в УХЛ. «Білий Барс» створював можливості у чужих воріт, активно йшов вперед, але стіною стояв голкіпер херсонців Олег Петров.

Мінімальна перевага «Дніпра» зберігалося аж до початку третього періоду, коли більш впевнену заявку на перемогу херсонської команди зробив Олексій Янішевський. Форвард «Дніпра» на противотоке відправив шайбу повз воротаря “барсів”, збільшивши рахунок. Буквально в наступній атаці «Дніпру» вдалося довести перевагу до цілком комфортного – капітан команди Микола Коляда встановив підсумковий рахунок на табло 3:0.

Таким чином, «Дніпро» зберіг 4-очкове відставання від 1-го місця в турнірній таблиці за підсумками 19 матчів. У свою чергу «Білий Барс» випереджає МХК «Динамо» на 6 очок, маючи на 2 проведених гри більше.

«Дніпро» – «Білий Барс» 3:0 (1:0; 0:0; 2:0)

Шайби: 1:0 Матусевич (Янішевський, Афанасьєв), 10:52. 2:0 Янішевський (Бондаренко, Декало – більш.), 42:26. 3:0 Коляда (Бондаренко, Янішевський), 47:07.

Дніпро: Петров; Декало – Шулешов, Афанасьєв – Матусевич, Пугачов – Шпак, Будько – Кругляков; Бондаренко – Коляда (К) – Янішевський (А), Жвачкін (А) – Сірченко – Коваленко, Золотухін – Мацейко – Болдирєв, Болотін – Брага – Тимченко.

Білий Барс: Кучер; Гребеник – Таран (А), Логачов – Ядловський (А), Гриценко – Грицюк, Васильєв – Буняк; Дурдиев – Печерських – Тимченко (К), Куцевич – Качан – Лісників, Панченко – Ружников – Бородай, Панов, Арабов.

Джерело: Сайт УХЛ