«Кременчук» вдома мінімально здолав херсонський «Дніпро»

16 листопадаа 2018 14:27

Єдину шайбу в поєдинку на свій рахунок записав Тимур Гриценко

14 листопада відбувся матч перенесеного 27-го туру чемпіонату України з хокею – чемпіонату Української хокейної ліги між «Кременчуком» та «Дніпром». Відзначимо, що три з чотирьох попередніх очних зустрічей цих команд закінчувалися перемогою “городян”.

Дуже щільну боротьбу вели команди протягом усього поєдинку, проте право відкрити рахунок в матчі випало капітану «Кременчука» Тимуру Гриценку, який в більшості розписався в воротах Олега Петрова, подарувавши своїй команді хоч і хитку, але все ж перевага. Відзначимо, що ця шайба “городян” стала єдиною в цьому матчі.

Решта два періоди команда Дмитра Підгурського несамовито намагалася відігратися і повернутися в гру, але всі спроби дебютанта чемпіонату зводив “нанівець” голкіпер кременчужан Георгій Бояршинов. І навіть шостий польовий гравець на останніх секундах зустрічі не допоміг херсонцям зрівняти рахунок і перевести гру в овертайм.

Таким чином «Кременчук» з 44 набраними очками закріплюється на першій сходинці в турнірній таблиці, а «Дніпро», відстаючи на 7 очок і маючи в запасі один матч, залишається на другій сходинці.

Свій наступний матч “городяни” проведуть проти «Крижаних Вовків» 17 листопада о 14:00 (пряма трансляція – сайт XSPORT.ua), а «Дніпро» в той же день о 17:00 прийме МХК «Динамо» (пряма трансляція – сайт XSPORT.ua).

«Кременчук» – «Дніпро» 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

Шайби: 1:0 Тимур Гриценко (Єгор Севрюгин, більш.), 3:58;

Кременчук: Бояршинов (Гордюшин); Толстушко – Грицьких, Севрюгин – Горлушко, Хрішпенц – Бойових, Савицький -; Тютченко (А) – Красильников – Кривошапкін (А), Савченко – Гриценко (К) – Ворона, Кисельов – Фурса – Зайцев, Поліщук – Ципнятов – Чорний.

Дніпро: Петров (Сурканов); Білоусов – Декало, Афанасьєв – Матусевич, Пугачов – Шпак, Савченко – Будько; Янішевський (А) – Коляда (К) – Болдирєв, Золотухін – Мацейко – Жвачкін (А), Коваленко – Сірченко – Найдьонов, Тимченко – Брага – Дуюн.

Джерело: Сайт УХЛ