ХНТУ надано доступ до міжнародних наукових баз даних Scopus та Web of Science

16 листопадаа 2018 10:11

МОН України надало Херсонському національному технічному університету доступ до міжнародних наукових баз даних Scopus та Web of Science за кошти держбюджету.

Наказ МОНУ «Про надання доступу закладам вищої освіти і науковим установам, що знаходяться у сфері управління Міністерства освіти і науки України, до електронних наукових баз даних» від 06.11.2018 р. №1213 з повним переліком був опублікований 8 листопада 2018 року, на сайті Міністерства.

Відбір для вишів та наукових установ МОН на другий цикл передплати за кошти держбюджету до Scopus та Web of Science було оголошено влітку. Під час його проведення враховувались такі показники як кількість публікацій у наукових журналах, що включені до Web of Science та Scopus, можливість надання доступу до баз представникам інших організацій тощо. Із 135 заявок від закладів МОН понад 100 отримали високі бали і матимуть підключення одразу до обох баз.

Зокрема, торік підключення до Scopus отримали 67 закладів, а зараз – 135. До Web of Science минулого року доступ надали 64 закладам, а цього – 105. ХНТУ був серед закладів вищої освіти, які виграли конкурс на надання доступу до міжнародної наукової бази даних Scopus, та був підключений в жовтні 2017-го.