«Кременчук» в овертаймі вириває перемогу у херсонського «Дніпра»

9 листопадаа 2018 10:38

У Кременчуці відбувся матч 16-го туру чемпіонату України з хокею – чемпіонату Української хокейної ліги між «Кременчуком» та «Дніпром». Напередодні зустрічі херсонці відставали на 3 очка від “городян”, проте мали на одну гру менше.

На перерву після першого періоду команди пішли, маючи на табло 2:2 – «Кременчук» і «Дніпро» закидали по черзі, відзначилися Микола Кисельов (двічі), Андрій Жвачкін і Микола Коляда, який реалізував більшість.

У другому періоді «Дніпро» зміг двічі скористатися помилками захисників “городян”, і збільшити відрив у рахунку до двох шайб. Спочатку Данило Дуюн відзначився дебютною шайбою в національній першості, а потім Олексій Янішевський реалізував чисельну перевагу.

Однак в середині третьої двадцятихвилинки «Кременчук» повернувся в гру, зрівнявши рахунок – до 54-й хвилині Микола Кисельов оформив хет-трик, а четверту шайбу в ворота Олега Петрова відправив Олексій Зайцев.

Історія офіційних зустрічей команд нараховувала 3 зустрічі, що завершилися, дві з яких закінчилися внічию в основний час. Не виключенням став і сьогоднішня гра, що перейшла в овертайм за рахунку 4:4.

Переможною шайбою відзначилася третя трійка “городян”, на рахунку якої всі результативні дії сьогоднішнього матчу. Данило Фурса вийшов 1 на 1 з голкіпером, і потужним клацанням відправив ігровий снаряд у дальній кут.

5:4, «Кременчук» знову переграє «Дніпро» і зміцнюється на першій позиції в турнірній таблиці.

«Кременчук» – «Дніпро» 5:4 (2:2; 0:2; 2:0; 1:0)

Шайби: 1:0 Кисельов (Зайцев), 2:24. 1:1 Жвачкін (Золотухін), 9:11. 2:1 Кисельов (Фурса, Зайцев), 12:25. 2:2 Коляда (Бондаренко, Янішевський – більш.), 18:24. 2:3 Дуюн (Брага), 28:22. 2:4 Янішевський (Коляда, Декало – більш.), 37:38. 3:4 Кисельов (Зайцев, Грицьких), 53:09. 4:4 Зайцев (Кисельов, Фурса), 56:07. 5:4 Фурса (Зайцев, Кисельов), 63:55.

«Кременчук»: Бояршинов; Толстушко – Грицьких, Севрюгин – Горлушко, Хрішпенц – Бойових, Савицький – Чорний; Тютченко – Красильников – Кривошапкін, Савченко – Гриценко – Ворона, Кисельов – Фурса – Зайцев, Поліщук – Ципнятов – Муртищев.

«Дніпро»: Петров; Білоусов – Декало, Пугачов – Афанасьєв, Шпак – Сірченко, Савченко -; Бондаренко – Коляда – Янішевський, Золотухін – Коваленко – Жвачкін, Найдьонов – Мацейко – Макарицькій, Дуюн – Брага – Тимченко.

Джерело: Сайт УХЛ