Перший період вирішив результат матчу херсонського «Дніпра» з «Білим Барсом»

22 Жовтня 2018 08:01

Херсонці закинули 4 шайби за 11 хвилин

У Білій Церкві відбудуться заключний матч 11-го туру чемпіонату України з хокею – чемпіонату Української хокейної ліги між «Білим Барсом» і «Дніпром». Раніше команди двічі зустрічалися в сезоні, і обидва рази перемога залишалася за херсонцями – 7:0 і 5:2 відповідно.

В середині першого періоду «Білий Барс» ненадовго “посипався” – і тут же пропустив. Рахунок в матчі відкрив Андрій Жвачкін, а потім дублем вистрілив Ілля Декало. Після заміни голкіпера “барси” пожвавилися, проте під завісу двадцятихвилинки пропустили знову: чисельну перевагу реалізував Роман Мацейко.

Другий період пройшов в більш рівній боротьбі, але «Білому Барсу» ніяк не вдавалося пробити Олега Петрова. Зате зміг збільшити рахунок Микита Коваленко, проштовхнувши шайбу повз голкіпера.

Підсумковий рахунок був встановлений на старті третього періоду – Ярослав Панченко отримав шайбу між двох захисників і відправив ігровий снаряд у ворота Дениса Сурканова, який змінив Петрова.

Cвой наступний матч «Білий Барс» проведе 24 жовтня о 17:30 проти «Крижаних Вовків», а в той же день о 18:30 відбудеться центральний поєдинок туру – «Дніпро» на виїзді зіграє з «Кременчук».

«Білий Барс» – «Дніпро» 1:5 (0:4; 0:1; 1:0)

Шайби: 0:1 Жвачкін (Афанасьєв, Коляда), 8:04. 0:2 Декало (Макарицький, Матусевич), 11:50. 0:3 Декало (Найдьонов, Золотухін), 13:17. 0:4 Мацейко (Пугачов – більш.), 19:32. 0:5 Коваленко (Коляда, Афанасьєв), 38:48. 1:5 Панченко, 43:52.

«Білий Барс»: Пеленський (Качула – з 13:57); Логач – Таран, Васильєв – Грицюк, Гриценко – Собко; Дурдиєв – Печерських – Тимченко, Бородай – Качан – Лєсников, Ромахін – Панченко – Арабов, Андрощук – Панов – Ан. Резюка.

«Дніпро»: Петров (Сурканов – з 40:00); Матусевич – Декало, Пугачов – Афанасьєв, Шпак – Сірченко, Будько; Коляда – Коваленко – Жвачкін, Янішевський – Мацейко – Макарицький, Бондаренко – Найдьонов – Золотухін, Болотін – Брага – Тимченко.

Джерело: Сайт УХЛ