У сквері імені Руслана Сторчеуса відбувся суботник

25 Квітня 2018 06:40

21 квітня у Таврійському мікрорайоні пройшли весняні суботники. Херсонці прибирали у сквері імені Руслана Сторчеуса.

За сприяння компанії «Тавріяінвестбуд» та очільника Херсонського представництва Фонду Миколи Томенка «Рідна країна», депутата міськради Михайла Линецького жителі IV-го Таврійського мікрорайона висадили квіти, дерева та прибрали територію навколо.

Більшість робіт з благоустрою було виконано коштом стратегічного інвестора цього мікрорайону – компанією «Тавріяінвестбуд». За рахунок компанії були придбані матеріали для озеленення скверу та навколишньої території.

Нагадуємо, що створення скверу – це ініціатива ветеранів батальйону «Херсон» та депутата міськради Михайла Линецького. Більшість робіт з благоустрою було виконано за сприяння компанії «Тавріяінвестбуд».

Крім того, під час заходів архітектор В’ячеслав Громихін повідомив, що вже готовий проект майбутнього меморіалу бійцям батальйону «Херсон». За словами В’ячеслава Громихіна він представлятиме собою постамент із фігурами дев’ятьох журавлів, які летять в небо – символи душ загиблих під Іловайськом воїнів АТО: Руслана Сторчеуса, Владислава Ковальова, Олєга Пєшкова, Максима Жекова, Руслана Салівончика, Артема Шаригіна, Олега Гребінського, Павла Мазура, Олега Вовченка. Додатково планують встановити 4 меморіальних дошки. Після обговорення кошторису та виділення коштів розпочнеться виготовлення та встановлення меморіалу.