У Херсоні фінішував Відкритий Кубок АР Крим

20 Березня 2018 09:52

19 березня у матчі за третє місце зустрілися “Енергія” Нова Каховка та “Таврія” Сімферополь. “Енергія” більш вдало розпочала матч, результативно завершивши свої одну зі своїх перших атак, голом відзначився Сергій Молочко. Новокаховчани більше володіли м’ячем, та наприкінці зустрічі “Таврія” отримала нагоду зрівняти рахунок, арбітр призначив пенальті, але Андрію Воронченко реалізувати його не вдалося. У другому таймі намагаючись відігратися гості заграли більш активно, і на 70 хвилині Тіщенко рахунок зрівнює. Основний час закінчився з рахунком 1:1, тож переможця довелось визначати у додатковий час. На 103 хвилині Вадим Гриппа забиває у ворота “Енергії”, і цей гол стає переможним – “Таврія” Сімферополь бронзовий призер Кубку АР Крим 2018 року!

Дуже  принциповою видалася фінальна гра “Кристал” Херсон – “Мир” Горностаївка. Херсонці активніше розпочали матч, але першими забити вдалося гостям, на 9-й хвилині відзначився Сергій Цибульський. Гра проходила у дуже напруженій боротьбі. На 36 хвилині Андрій Барладим рахунок зрівнює. У другому таймі атмосфера зустрічі стала ще більш напруженою, На 64 хвилині Денис Притиковський виводить горностаївців уперед, але через кілька секунд Денис Бондаренко отримує червону карту і Мир залишився у меншості. “Кристал” кинув усі сили “в бій”, але бодай зрівняти рахунок ніяк не вдавалося. У доданий час Цибульський перехоплює м’яч і відправляє його у пусті ворота. Отож рахунок 3:1, і “Мир” вдруге стає володарем “Відкритого Кубку АР Крим”!

Кращий бомбардир – Олексій Бойко (“Мир”)