Відкритий Кубок Федерації футболу АР Крим 2018 року: день другий

14 Березня 2018 08:08

13 березня 2018 року відбулися матчі першого туру другого ігрового дня Відкритого Кубку Федерації футболу АР Крим 2018 року.

У першому матчі “Енергія” впевнено переграла СК “Каховку”.

Другий матч видався непростим для обох команд. Новотроїцька “Таврія” у першому таймі продемонструвала якісний футбол. Перший гол у матчі забив “Мир”, на 27 хвилині відзначився Ілля Шестипалов, проте Віталій Вітенко швидко зрівнює рахунок. Після екватора тайму “Таврія” заволоділа ініціативою, гра проходила переважно на половині господарів зустрічі. Але команди пішли на перерву з нічийним рахунком. У другому таймі “Мир” одразу розпочав грати першим номером. На 47 хвилині Савін забиває у свої ворота, а через хвилину, після помилки у захисті, Денис Бондаренко забиває третій м’яч у ворота гостей. Після швидких двох голів горностаївці заволоділи ініціативою матчу, та здобули перемогу з рахунком 6:2 у цій зустрічі.

Результати матчів:
ФК «Мир» Горностаївка – ФК «Таврія» Новотроїцьке 6:2 (1:1)
Голи: Шестипалов (27), Бондаренко (48), Бойко (70), Красов (72), Шмиголь (84) – Вітенко (28), Савін (свої ворота 47), Гецко (80)
МФК «Енергія» Нова Каховка–  СК «Каховка» 6:0 (4:0)
Голи: Россохатий (18), Вакулинський (20, 36), Прокіпчук (22), Молочко (50, 52)