Голи: Доброхотов, 54, Гливий, 56, 64, 85.

Кристал: Крюков (Чакляров, 87), Лаптєв (Хлопков, 74), Карась (Савін, 57), Кривошейкін, Доброхотов, Цой, Назаренко (Кушнірук, 86), Петришин (Михайлов, 46), Брижчук (Головкін, 72), Гливий (Черкашенко, 90), Барладим.

СК Каховка: Позеленко, Горбачов, Зубков, Артемє’в, Гайдаєнко, Мастіпан (Полянко,72), Феденков (Дзвонка, 60), Марцинюк (Остапенко, 60), Похитайло (Соловський, 63), Жолдак (Близно, 51), Тимофіїв.

Запасні: Ратушний, Терентьєв.

Попередження: Карась, 39, Михайлов, 62, Назаренко, 77, Хлопков, 83, Артемє’в, 15, Зубков, 38.

Вилучення: Артемє’в, 70.

Кристал та СК Каховка проводили між собою вже другий матч на цьому тижні. Забігаючи наперед скажемо, що обидва поєдинки залишилися за нашим клубом.

У першому таймі СК Каховка мала незначну перевагу у контролі м’яча. Кристалівці допускали багато браку у передачах, та зрідка загрожували воротам гостей.

СК Каховка також мала небагато моментів, а коли справа доходила до ударів на місці був Микита Крюков. Як результат  після першої частини зустрічі нічия – 0:0.

На другий тайм Кристал вийшов у зовсім іншому настрої. Гра пожвавилася, збільшилися швидкості. Як наслідок на 54 хвилині Ярослав Доброхотов ввірвався до штрафного майданчика суперника і пробив під воротарем – 1:0.

Вже через дві хвилини Іван Гливий після передачі з глибини поля вийшов сам на сам з воротарем гостей та подвоїв рахунок – 2:0.

На 64 хвилині захисник СК Каховка необачно віддав передачу на голкіпера,  Гливий перехопив м’яча і зробив рахунок – 3:0 на користь херсонців.

Крапку у зустрічі поставив все той же Іван Гливий, що відзначився хет-триком на 85 хвилині. 4:0 впевнена перемога Кристала!