Стартував Міжнародний театральний фестиваль “Мельпомена Таврії”

20 Травня 2017 10:44

Фото В’ячеслава Гусакова

У Херсоні у п’ятницю розпочався рекордний за кількістю театрів-учасників та вистав, які вони покажуть глядачеві, 19-й Міжнародний театральний фестиваль “Мельпомена Таврії”.

Кілька тисяч людей взяли участь в карнавальній ході, яка відкрила театральний фестиваль. По центру Херсона пройшли актори театрів з одинадцяти країн-учасниць фестивалю, актори херсонських театрів, переможниці конкурсу краси і таланту «Мельпомена Таврії», вихованці дитячих художніх колективів, представники національно-культурних товариств, спортсмени, а також усі херсонці, хто забажав взяти участь у заході.

Фото В’ячеслава Гусакова

“Цьогорічна театральна афіша фестивалю налічує 37 вистав з 32 театрів з 11 країн світу, що є рекордом за 19 років Міжнародного театрального фестивалю “Мельпомена Таврії”, – повідомив у п’ятницю в Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Куліша на церемонії представлення учасників та гостей фестивалю її ведучий.

Фото: Omnia, Sam / Форум Херсона

У 19-му фестивалі “Мельпомена Таврії” беруть участь театри з України, Португалії, Польщі, Литви, Румунії, Вірменії, Білорусі, Туреччини, Угорщини, Франції, Грузії.

Цьогорічний фестиваль проходить під гаслом “Театри світу за мир”.

“На даний час всі театри-учасники з іноземних країн вже приїхали у Херсон. Всі доїхали”, – сказав президент фестивалю, керівник Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша Олександр Книга.

Триватиме 19-й міжнародний театральний фестиваль “Мельпомена Таврії” з 19 по 27 травня.

На 18-му Міжнародному театральному фестивалі “Мельпомена Таврії”, що відбувся у Херсоні у травні 2016 року, 29 театрів показали херсонцям 32 вистави. Учасниками фестивалю тоді  були театри із 7 країн – України, Грузії, Румунії, Угорщини, Португалії, Австрії та Литви. Фестиваль  проводиться у Херсоні з 1998 року.

Джерело: Укрінформ