Безпечне працевлаштування для молоді, яка навчається в професійно-технічних закладах Херсонщини

1 Лютого 2016 08:53
socioprostir.org.ua

socioprostir.org.ua

Херсонський обласний тренінгів центр “Вектор розвитку” 15 січня 2016 року розпочав реалізацію проекту “Підвищення обізнаності вразливих дітей та молоді, які навчаються в професійно-технічних навчальних закладах Херсонської області, щодо безпечної міграції та працевлаштування”, який впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) в Україні за фінансової підтримки Канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі і розвитку(DFATD).

Проект реалізується у партнерстві з Управлінням освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонським обласним Центром зайнятості та Обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

У межах проекту, який впроваджуватиметься з 15 січня до 15 травня 2016 року, заплановані заходи, спрямовані на підвищення рівня поінформованості учнів ПТНЗ області з питань безпечної міграції та працевлаштування. Основна діяльність включає створення волонтерських команд на базі відібраних на конкурсній основі 12-ти ПТНЗ.

Для цього 11-12.02.1016 р. буде проведено дводенний тренінг для активних та вмотивованих учнів, які надалі за методикою «рівний – рівному» здійснюватимуть превентивну роботу серед однолітків в своїх навчальних закладах.

Одночасно, окремо від учнів, пройдуть тренінгове навчання представники з числа соціальних педагогів, заступників з виховної роботи, психологів. Навчання спрямоване на ознайомлення та впровадження теми профілактики торгівлі людьми за методикою «рівний – рівному». Під час тренінгового навчання кожна волонтерська команда складе програму профілактичних заходів щодо безпечної міграції, явища торгівлі людьми та основних способів її запобігання для свого навчального закладу.

Мета проекту: підвищити обізнаність молодих людей, які навчаються в професійно-технічних закладах, із безпечної міграції, явища торгівлі людьми та основних способів її запобігання з використанням методики «рівний-рівному».

Для досягнення мети навчені «юні тренери» з числа учнів ПТНЗ проведуть превентивні заходи з протидії торгівлі людьми серед своїх однолітків з використанням методики «рівний рівному».