Дві херсонки виграли медалі чемпіонату світу з вільної боротьби

18 Серпня 2015 17:20
fakti.ks.ua

fakti.ks.ua

Успішно виступили представниці херсонської школи боротьби на юніорському чемпіонаті світу, що завершився в Бразилії. Провідна наша борчиня Олена Кремзер легко розбиралася зі своїми суперницями до самого фіналу вагової категорії 51 кг. Спочатку вихованка першого тренера Дениса Баїрова поклала на туше представницю Індії. Чистою перемогою завершилися і сутички зі спортсменками Казахстану та Італії. У фіналі Кремзер зустрілася зі своєю одвічною суперницею по міжнародних змаганнях азербайджанкою Лейлою Гурбановою. Саме таким був фінал молодіжного чемпіонату Європи цього літа. Тоді Олена виграла. На жаль, цього разу перемогла Гурбанова з рахунком 10:7. Тож до “золота” європейського чемпіонату цього сезону, херсонка Олена Кремзер додала і “срібло” світової першості.

Ще одна херсонка Алла Белінська (67 кг) програла двобій вже у першій сутичці шведській борчині. Поразка була дуже прикрою. Буквально за десять секунд до завершення сутички Алла вигравала 2:1 і, очевидно, хотіла закріпити свою перевагу. Шведка перебувала в положенні не на свою користь, з якого змогла вдало вийти і заробити переможні 2 бали – 2:3. Кривдниця Белінської дійшла до фіналу, а, значить, наша спортсменка отримала шанс провести ряд так званих “втішних” поєдинків аби поборотися за “бронзу”. Спочатку херсонка поклала на лопатки представницю Болгарії, а у безпосередньому двобої за третє місце перемогла турецьку спортсменку 10:0. У підсумку у Алли Белінської бронзова медаль, власне, такого ж гатунку як і кількома місяцями раніше на першості Європи.