У Херсоні для бійців АТО розробили суперміцний мобільний блокпост

8 Серпня 2015 12:45

600525

На Херсонщині випробували експериментальний зразок мобільного блокпосту, який розробили на державному підприємстві “Паллада”.

Більш ніж сто пострілів витримав мобільний блокпост, випробування якого пройшли на розташованому біля Херсона полігоні Національної гвардії України.

600525_1308639

Під час випробувань, які проводив заступник начальника ГУМВС України в Херсонській області Ілля Кива, блокпост був обстріляний бронебійними набоями зі снайперської гвинтівки, автомата і кулемета. Також по ньому стріляли з підствольного гранатомета і кидали гранати.

За словами Іллі Киви, блокпост витримав випробування на «п’ять з плюсом».

600525_1308641

Експериментальний зразок мобільного блокпосту випущений на державному підприємстві «Паллада». Такий мобільний блокпост, розроблений групою інженерів під керівництвом головного конструктора заводу Володимира Коннова, може бути швидко розміщений там, де цього вимагає ситуація. У споруді можуть тримати кругову оборону до п’яти бійців.

За словами Іллі Киви, Херсонщина потребує близько двадцяти таких мобільних споруд. Також можливо, що мобільні блокпости будуть виготовлятися серійно і розміщуватися в зоні проведення антитерористичної операції.

600525_1308644

Фото: radiosvoboda.org, facebook.com/kivailya