Херсонець Олександр Єрьоменко нокаутував росіян і виграв кубок Америки з кіокушин-карате

2 Липня 2015 09:27
fakti.ks.ua

fakti.ks.ua

У Нью-Йорку завершилися поєдинки абсолютного чемпіонату Америки з кіокушин-карате (IKO). За результатами турніру херсонець Олександр Єрьоменко (вихованець Сергія Всеволодова) став дворазовим чемпіоном Америки в абсолютній ваговій категорії і був нагороджений спеціальним призом “За кращу техніку”, – повідомляє портал kyokushinkarate.com.ua.

Майже вся 8-ка найкращих бійців турніру складається з представників Росії, за винятком переможця турніру і француза Джеми Белходжи, який зайняв 4 місце.

У цей день Олександр провів 5 поєдинків, всі його суперники були представниками Росії. Два поєдинки завершились нокаутами. Фінальний двобій був виграний за рішенням суддів.

Це вже третій виступ Олександра на даному турнірі. У 2013 році відбувся його дебют, тоді він зайняв 7 місце, тим самим забезпечив собі місце в топ 8. Наступного року Олександр дійшов до фіналу, в якому зустрічався з болгарином Захарі Дамьяновим і здобув свою першу перемогу на цьому престижному турнірі.