Захоплююча подорож у світ херсонської преси

18 Квітня 2015 10:11
www.ksportal.biz

www.ksportal.biz

Віртуальну подорож у ХІХ століття 15 квітня здійснили разом з бібліотекарями відділу краєзнавства студенти кафедри соціальних комунікацій Херсонського державного університету. Майбутні журналісти поринули у світ преси Херсонського краю  – зазначимо, що саме в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Олеся Гончара зберігається найбільша у Херсонській області колекція газет від 1865 року і до сьогодення.

Зазвичай доступ до цього фонду обмежений – ним користуються лише дослідники та науковці. Однак в цей день для студентів було зроблено виключення: вони мали унікальну можливість погортати сторінки видань, яким вже понад сто років. Молодь з  цікавістю розглядала тогочасні рекламні оголошення, зачитувала повідомлення про незвичайні події з життя херсонців, дивувалася  псевдонімам, якими підписувалися поети та публіцисти. Здивував той факт, що на листи дописувачів відповідали самі редактори й ці відповіді друкувалися на шпальтах газети.

Сподіваємося, що знайомство та подальше дослідження перших газет надихне майбутніх журналістів на створення якісної преси.