Херсонський ФК «Кристал-2» стартував з крупної перемоги

17 Квітня 2015 11:30
fckristal.com

У першому турі чемпіонату міста молодь здолала «Корабел» з рахунком 9:0.

Ми продовжуємо інформувати вас про життя новоствореного «Кристалу-2». 15 квітня команда зіграла свій дебютний поєдинок. За підтримки управління молоді і спорту Херсонської міської ради, дубль «Кристала» розпочав виступи в чемпіонаті Херсона. У першому турі кристалівці впевнено переграли команду «Корабел» з рахунком 9:0.

Перший матч видався не дуже складним для молодих футболістів. Заволодівши повною перевагою на полі, «Кристал-2» організував з два десятки гольових моментів біля воріт суперника. У першому таймі «Корабел» шість разів витягав м’яча з сітки своїх воріт. Ще тричі кристалів ці відзначилися після перерви.

Вітаємо молодь з успішним стартом!

«Кристал» – «Корабел» – 9:0 (6:0)

15 квітня, запасне поле стадіону «Кристал», 17.30

«Кристал-2»: Чакляров, Сальвай (Жуковець), Шпинда, Іванов (Фетісов), Таряник (Чернов), Варушко, Шевцов, Глоданюк (Михняк), Чукавін, Потужний (Житарчук), Чандароглов.

Голи: Варушко (20), Чукавін (21, 41), Потужний (23, 47, 58), Глоданюк (33), Шевцов (39), Житарчук (61).