Херсонець завоював дві срібні нагороди на чемпіонаті України з легкої атлетики серед ветеранів

26 Березня 2015 07:50

Ось уже який рік поспіль херсонець Віктор Данилевич бере участь у зимовому чемпіонаті України з легкої атлетики серед ветеранів. Не пропустив наш атлет дані змагання і цього року. На легкоатлетичному манежі Республіканського вищого училища фізичної культури у віковій групі “50-54” Данилевич пробіг дистанцію 60 метрів із другим часом 8,78 секунди, поступившись Роману Павліву зі Львова 23 сотих секунди. Знову ж таки зовсім трохи Віктор не дотягнув до першого місця і в стрибках у довжину. Дуже хороший результат як для ветерана 5 м 30 см приніс херсонцю і тут срібну медаль. Переміг у цьому виді Ігор Довойно із Полтави (5 м 35 см).