Херсонський “Дніпро” двічі переміг луцьку “Спарту”

15 Лютого 2015 12:26

Успішними виявилися два матчі “Дніпра” на власному майданчику в рамках чемпіонату України з хокею серед команд юнаків 2002-2003 років народження проти “Спарти” із Луцька. У першому матчі наш клуб мав величезні проблеми – хоч дві шайби від Дениса Гончаренка на початку першого періоду ніби то і не віщували нічого поганого, але вже в середині 2-го періоду херсонці програвали 4:5. У вирішальному ігровому відрізку за півхвилини до фінальної сирени рахунок був 6:6, але капітан нашої команди Богдан Степанченко точним кидком приніс “Дніпру” вистраждану перемогу – 7:6.

А ось у другому матчі “Дніпро” більше не примушував своїх вболівальників “ковтати валідол”, розгромивши суперників з рахунком 9:4 (4:1,4:1,1:2).