Херсонська “Таврійська зірка” на виїзді перемогла харківський “Кондиціонер”

14 Лютого 2015 15:30
fakti.ks.ua

fakti.ks.ua

Свою другу перемогу в другому матчі фінального етапу чемпіонату України з баскетболу серед жіночих команд за 7-14 місця здобула херсонська “Таврійська зірка”. Підопічні Олексія Давидова на виїзді здолали опір харківського “Кондиціонеру” – команди, яка сформована із гравців з вадами слуху.

“У цій команді всі індивідуально сильні спортсменки, недарма вони є членами національної збірної інвалідів з баскетболу. Але, звісно, коли не чуєш, як, наприклад, позаду в тебе відбирають м’яч – це велика проблема. Утім, вони переслідують свої цілі, а ми свої”, – відмітив тренер херсонок.

Все ж перші три чверті переваги жодної із команд, яка втілювалася б у комфортному рахунку на табло, не було. Лише остання 10-хвилинка поставила всі крапки над “і”. “Таврійська зірка” виграла четверту чверть із розривом у 20 очок, а разом із нею і зустріч – 86:55. 14 лютого в залі “ХДУ” херсонці прийматимуть цю команду в рамках 3-го туру фінального етапу чемпіонату України з баскетболу.