Херсонський “Продексім” програв удома хмельницькому клубу

10 Лютого 2015 10:00

У спортивному залі Херсонського вищого училища фізичної культури херсонський “Продексім” в рамках чергового туру чемпіонату України з футзалу серед команд першої ліги у напруженому та видовищному матчі поступився хмельницькому “Спортлідеру-2” з рахунком 1:2. Першими відзначилися гості зусиллями свого гравця із основної команди екстра-ліги Олександра Педяша. Ще до перерви Валентин Сапельняк отримав шанс забити 10-метровий, позаяк гості набрали більше 6 фолів за тайм. Цією можливістю херсонець скористався – 1:1. У другому таймі більшу частину ігрового часу “Продексім” володів м’ячем, прагнучи вийти уперед, натомість пропустив контрактаку, яку результативно завершив усе той же Олександр Педяш – 1:2.