Херсонська “Таврійська зірка” перемогла тернопільський “Універ”

8 Лютого 2015 16:02
fakti.ks.ua

fakti.ks.ua

Надзвичайно складною виявилася зустріч нашої “Таврійської зірки” з тернопільським “Універом” в рамках першого матчу другого етапу чемпіонату України серед жіночих команд за 7-14 місця. На своєму майданчику підопічні Олексія Давидова розпочали гру впевнено, але наприкінці першої чверті пропустили кілька триочкових кидків від суперника і в результаті досить довгий період ігрового часу були в ролі наздоганяючих. До того ж травмувалася центровий херсонок Маргарита Глєбова, яка в кожній зустрічі була лідером свого клубу. Відтак на другу половину цього протистояння “Таврійська зірка” вийшла з 20-очковим відставанням ще й без свого “стовпа” атаки та захисту. Але в жіночому спорті можливо все… Чомусь на рівному місці на лавці суперників під час одного з тайм-аутів виникли якісь непорозуміння, і господарі цим скористалися. Наші баскетболістки зуміли закинути п’ять триочкових кидків без відповіді і в підсумку піти на останній ігровий відрізок за нічийного рахунку. За відсутності Маргарити Глєбової функції лідера взяла на себе Лоліта Сисоєва, яка в підсумку оформила “дабл-дабл”, закинувши 20 очок і зробивши 10 результативних передач. В останній четвертій чверті було дуже багато метушні і помилок у виконанні обох команд, але більш стійкішими були наші баскетболістки, які в підсумку і святкували перемогу – 80:74. Відомий херсонський тренер Сергій Мантула, який свого часу теж грав на чемпіонаті України з баскетболу жіночою командою, переконаний, що тернопільки програли насамперед через свого тренера, який у переломний момент матчу не взяв жодного тайм-ауту аби “охолодити” гру. Наступну зустріч підопічні Олексія Давидова проведуть у Харкові у перенесеному матчі першого туру другого етапу проти місцевого “Кондиціонеру”. Зараз Олексій Давидов “ломає голову” над питанням як і ким замінити Маргариту Глєбову на позиції центрового, яка, скоріш за все, пропустить весь другий етап.