Як мед допоможе зарядитися енергією

25 листопадаа 2014 22:34
1hdwallpapers.com

1hdwallpapers.com

Перед сном корисно пити чай вприкуску з медом

Після важкого напруженого дня, часто ми задаємо собі непросте питання: як відновити сили?

Якщо попереду ще багато справ, а запас енергії вичерпався, сміливо використовуйте наші поради, відновлюйте сили і рухайтеся далі тільки вперед.

Як відновити сили і залишатися бодрячком весь день?

Вранці, перед першим прийомом їжі, з’їжте 1 столову ложку меду, можна запити простою водою або негарячим улюбленим чаєм. Після 30 хвилин добре поснідайте. Енергійно запас на весь день Вам забезпечений!

Як швидко відновити сили після важкого дня?

Перед сном випити чай вприкуску з 1 столовою ложкою меду. В даному випадку, мед потрібно прикушувати помаленьку, і довго “ганяти” його в роті. При цьому заспокоюється нервова система, заповнюється енергетичний потенціал, сон стає спокійним і міцним. Важливо виробити звичку перед сном випивати півсклянки теплої води з медом. Особливо це важливо для людей з важкою роботою.

Корицю і мед змішати між собою в рівних частках, приймати ліки по 1 чайній ложці 3 рази на день, приблизно 10 днів. Натуральні ліки дуже ефективно піднімає життєвий тонус організму, виключаючи будь занепад сил.

Дуже добре допоможе в даній проблемі вітамінізований напій з медом. Для цього необхідно змішати чайну ложку меду в теплій воді з додаванням за смаком лимонного соку. Пити в необмежених кількостях. І смачно, і корисно і сил додає!

Як відновити сили?

Відповідей на це питання безліч, деякі вибирають медикаментозні препарати, а ми радимо вам скористатися чудовою силою меду, подарованою самою природою для людини. Хто вже відчув на собі його силу, ніколи не замінить смачний продукт медикаментами.