Відкрита першість Херсона з веслування зібрала спортсменів з Миколаєва, Херсона, Голої Пристані та Цюрупинська

2 Жовтня 2014 08:23

baidarkaВідкрита першість Херсона з веслування на байдарках та каное зібрала понад сімдесят спортсменів з Миколаєва, Херсона, Голої Пристані та Цюрупинська. В заїздах брали участь представники чотирьох вікових категорій; дорослі спортсмени, а також ті хто народилися в 1997-98 роках, 1999 та молодші та спортсмени 2002 року народження та молодші. В програмі змагань були заїзди на дистанції 200 метрів на каное та байдарках одиночках, каное двійка та байдарка двійка, а також змішані заїзди коли в складі екіпажу були представлені чоловік та жінка. Серед наймолодших переможцями стали на каное-одиночці Вікторія Ліпська з Херсона, на байдарці-одиночці Ганна Біла з Цюрупинська. В середній віковій категорії на каное-одиночці першою була Анастасія Кожокар з Миколаєва, а на байдарці кращий результат у херсонської спортсменки Ольги Бураго. У старших дівчат на каное перемогла Анастасія Четверікова, а на байдарці Олена Скворцова. В жіночих заїздах кращий результат на каное у Олександри Воловчик, на байдарці швидше за всіх була Яна Осмоловська. В змаганнях двійок молодші спортсмени участі не брали, а серед спортсменок 1999 року народження та молодшіх перемогу святкувала наша гостя з Південного Бугу Анастасія Кожокар разом з Тетяною Комлевою зі СДЮШОР № 2, на байдарці Ольга Бураго перемогла разом з Юлією Снітко. У старших дівчат на каное свою третю перемогу здобула Анастасія Кожокар та друга перемога у Анастасії Четверікової. Байдарка-двійка стала переможною для Олени Скворцової та Ганни Корягіної. Дистанцію 200 метрів на каное-двійці у жінок швидше за всіх подолали Ольга Альохіна та Олександра Воловчик, а на байдарці першими були Яна Осмоловська разом з Ганною Корягіною.
Цікавими були змагання у міксті, змішаних екіпажах. В середній віковій категорії на каное переміг миколаївський дует Анастасія Кожокар та Євген Міріца, на байдарці Ольга Бураго та В’ячеслав Любчич. У старших кращими каноїстами були Анастасія Четверікова та Юрій Голубенко, а на байдарці кращий час у Олени Скворцової та Сергія Рудякова. В дорослих заїздах на каное першими фінішували досвідчені Ольга Альохіна та Микола Кравченко а на байдарці Любов Баб’єва разом з Володимиром Губенєю.

Джерело: ВТВ плюс