Спортсмени Іванівського району отримали грамоти та цінні подарунки

16 Вересня 2014 14:25
8323_thumb

http://www.oda.kherson.ua

12 вересня 2014 року о 10:00 в Іванівській районній державній адміністрації відбулося урочисте нагородження спортсменів району присвячене Дню фізичної культури і спорту та Всеукраїнському Олімпійському тижню. На урочистій церемонії були присутні голова районної державної адміністрації Бабуцький Олександр та голова районної ради Корнієнко Віктор, які виступили з привітаннями та найкращими побажаннями до спортсменів.

Спортсмени району були нагороджені грамотами голови районної державної адміністрації, голови районної ради та цінними подарунками.
Нагороди отримали:
Нудьга Володимир – ветеран спорту з футболу в Іванівському районі.
Зіняк Зіновій – ветеран спорту з футболу в Іванівському районі.
Братищенко Сергій – тренер Іванівської команди «Водовод».
Брагінець Ігор – тренер Іванівської дитячо – юнацької спортивної школи з Кіокушин карате, інструктор Херсонської обласної федерації «Кіокушин Карате», кандидат в майстри спорту Кіокушин карате та боксу.
Лежнюк Віталій – тренер Іванівської дитячо-юнацької спортивної школи з Кіокушин карате, інструктор Херсонської обласної федерації «Кіокушин Карате», кандидат в майстри спорту Кіокушин карате, Чемпіон України з Кіокушин карате, член національної збірної України з Кіокушин карате.