Херсонські веслярі – академісти знову з нагородами

12 Серпня 2014 16:40
637ddede9ff5107ad585a85d5a7f834a_M

Вгору

Що не змагання з академічного веслування, так херсонські спортсмени піднімаються на п’єдестал пошани.

У Києві завершився чемпіонат України з академічного веслування серед юнаків та дівчат 1998-2001 року народження. Він зібрав 418 спортсменів з 8 областей країни, розвиваючих цей вид спорту. Чотири золотих і 29 бронзових медалей дісталося нашим академістам. Чемпіонами країни в старшому віці стали в змаганнях четвірок без рульового Юрій Марцинюк, Олександр Жайворонок, Олександр Клименко та Максим Яцейко. У четвірці з рульовим, в якій виступали Микола Шарий, Дмирий Назарук, Владислав Шевчук, Олександр Нагрибельна і рульовий Микита Хрененко, були завойовані бронзові нагороди. Потім два цих екіпажу об’єдналися в вісімку і стали бронзовими призерами. Ще на третю сходинку п’єдесталу піднявся херсонський екіпаж четвірки парної у складі Сергія Сахатского, Антона Додерко, Анатолія Ковальова та В’ячеслава Мадерича.

Подсобрать “бронзи” і наші дівчата. Двійка без рульового у складі Анастасії Гончар і Руслани Кудрі, була третьою. Вони ще завоювали бронзові медалі у змаганнях вісімок, де до них приєдналися херсонки Сніжана Гриб, Вікторія Тимошик, Ірина Крохіна, Анастасія Котляр, Діана Щербина, Руслана Лозицька і рульова Крістіна Біла. Всі чемпіони та призери – учні ХВУФК.