Антонівські майстри

5 Серпня 2014 12:39
891bc0e45e0849a552d0ba70b9f8ec5e_XL

Фото Олександра Крупіци

У Скадовську тривають змагання з футболу серед дитячих сільських команд на Кубок «Золотий колос України».

Визначилися чемпіони і призери у двох вікових групах. У змаганнях серед футболістів 2001 р.н. брало участь 11 команд з 9 областей України. Тут вдало зіграла команда “Майстер-С” з Антонівки м. Херсона. Підопічні Володимира Маляренко та Олександра Кисельова впевнено провели весь турнір. Перегравши на другому етапі команди з Львівської, Донецької, Чернігівської, а у фіналі Кіровоградської області, стали переможцями.
У турнірі футболістів 2002 р.н. було 10 команд з 8 областей. Краще з представників Херсонщини виступила ще одна команда “Майстер-С” з херсонської Антонівки, що стала срібним призером. Тренують команду Юрій Мартинов та Юрій Сергієнко. До речі наша команда не програла жодного матчу з дев’яти. Тільки в трьох зіграла внічию і причому завдала єдиної поразки переможцю команді “Колос” з Чернігівської області. Четвертою тут стала ще одна команда Херсонщини ФК “Берислав” з Бериславського району.

Джерело: Вгору