Херсонський державний університет посів 71 місце у рейтингу вузів України 2014 року

16 Липня 2014 10:33
Рейтинг 1Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України 2014 року, до якого увійшли 292 українські виші. Це найбільш авторитетна оцінка вітчизняних вузів, адже складається вона на основі найбільш поважних серед експертів та засобів масової інформації національних та міжнародних рейтингів ВНЗ України («Топ-200 України», «SCOPUS» та «Вебометрикс»), кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів.
Цього року рейтинг очолюють Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна.
При цьому Херсонський державний університет увійшов у сотню найкращих вузів України, посівши 71 місце. І це, беззаперечно, найкращий результат серед херсонських вишів, які у цьому поважному списку розташувалися наступним чином: Херсонський національний технічний університет на 114–116 позиції, Херсонський державний аграрний університет на 137–138-й, Херсонський економіко-правовий інститут та Херсонська державна морська академія – у третій сотні українських ВНЗ.
В.о.ректора ХДУ Олександр Ходосовцев висловив вдячність усьому колективу університету за досягнутий результат та підняття іміджу навчального закладу як багатопрофільного науково-педагогічного й освітньо-культурного центру півдня України.
«Херсонський державний університет не зупиняється на досягнутому, – сказав він. – Втім, високе місце у рейтингу для нас не є самоціллю. Головне – підготовка справді фахових, конкурентоспроможних спеціалістів, які вкрай необхідні новій Україні. У найближчих планах вузу – участь у міжнародних програмах, грантових проектах, відкриття нових спеціальностей, нових лабораторій та розбудова матеріально-технічної бази університету», – сказав Олександр Ходосовцев.