Херсонці борці вибороли медалі чемпіонату України

10 Липня 2014 10:26

загруженное (9)Серед претендентів на звання кращих були і херсонські борці, але бути кращими нашим спортсменам дуже важко і все це в першу чергу пов’язано з відсутності повноцінного фінансування. Незважаючи на цей недолік нашим борцям вдалося в Броварах вибороти одну срібну та чотири бронзові медалі. А ті кому не вдалося потрапити до числа призерів у своїх вагових категоріях зуміли потрапити до чільної десятки. Вадим Гончаренко у вазі до 74 кг. був десятим, один з найдосвідченіших наших борців Євген Духін був дев’ятим у вазі до 97 кг. а Василь Михайлов став бронзовим призером в категорії до 65 кг. на шляху до бронзи він подолав супротив борців з Києва, Запоріжжя, в півфіналі поступився одеситу Семену Радулову а у поєдинку за бронзу переміг хмельничанина Сергія Мельника. В жіночих змаганнях срібну нагороду у вазі до 48 кг. виборола вихованка школи херсонської боротьби Олена Булюк, бронзову нагороду у цій вазі виборола Ганна Богуненко, у цій же вазі восьмою була Тетяна Сікновенко. Категорія до 53 кг. Вікторія Лата була п’ятою, Ілона Прокопевнюк була дев’ятою, Марія Голуб десятою. Вагова категорія до 60 кг. подарувала бронзову медаль нашому місту, яку завоювала Юлія Лісовська, вага до 63 кг. і тут в нашому активі бронза медаль у Алли Белінської. В категорії до 69 кг. сьоме місце у Марини Мосьпан та восьме у Лізи Сайдакової. До речі Марина Мосьпан зараз знаходиться в Угорщині де у складі збірної України бере участь в змаганнях одинадцятої всесвітньої Універсіади з боротьби. А наступного тижня в Словаччині статує чемпіонат світу серед кадетів, брати участь в якому будуть херсонські спортсмени Олена Кремзер та Єгор Євлогієв.

Джерело: ВТВ Плюс