Херсонський «Дніпро» всуху в Києві розгромив «Крижаних Вовків»

3 Грудня 2018 08:08

У Києві матчем між місцевими «Крижаними Вовками» і херсонським «Дніпром» завершився 21-й тур чемпіонату України з хокею – чемпіонату Української хокейної ліги – Парімач.

Матч команди розпочали досить впевнено і «Крижані Вовки» чинили гідний опір одному з лідерів чемпіонату. Однак ще до першої перерви Артем Целогородцев і Дмитро Пугачов зробили рахунок на табло 0:2 на користь херсонського клубу, чим забезпечили своїй команді комфортну ігрову перевагу.

У другому періоді «Дніпро» повністю заволодів ситуацією на майданчику, і не дозволяв опонентові організовувати хоч якісь атаки на ворота Дениса Сурканова. До того ж, за другу двадцятихвилинку херсонці, зусиллями Кирила Бондаренка, Руслана Ромащенка та Олексія Янишевського, який оформив дубль, зробили рахунок 0:6 і позбавили «Вовків» шансу відігратися.

За решту 20 хвилин зустрічі команда Дмитра Підгурського довела рахунок до розгромного – в воротах Микити Глотова, який змінив Віталія Власенка, відзначилися Микита Макарицкій та Іван Золотухін.

Таким чином Денис Сурканов записав собі в актив перший «сухар», а «Дніпро», завдяки поразці «Кременчука», скоротив відставання від першого місця до 4 очок.

«Крижані Вовки» – «Дніпро» 0:8 (0:2, 0:4, 0:2)

Шайби: 0:1 Целогородцев (Пугачов), 2:43. 0:2 Пугачов (Коляда), 19:27. 0:3 Бондаренко (Янішевський, Коляда), 20:54. 0:4 Ромащенко (Жвачкін), 26:57. 0:5 Янішевський (Сурканов, Декало – більш.), 28:33. 0:6 Янішевський (Коляда), 30:31. 0:7 Макарицкій (Ромащенко), 41:41. 0:8 Золотухін (Мацейко, Коваленко), 47:43.

Крижані Вовки: Власенко (Глотов – 41:41); Фроленко – Мікульчик (А), Федосов – Чикида; Овчиніков – Дворник – Боронило, Черемнов (А) – Шапіро – Шабанов, Найдьонов – Шах – Крючьонкін.

Дніпро: Сурканов; Шулешов – Декало, Афанасьєв – Сірченко, Будько – Матвієнко, Шпак – Пугачов; Коляда (К) – Янішевський (А) – Бондаренко, Коваленко – Жвачкін (А) – Макарицкій, Мацейко – Золотухін – Ромащенко, Тимченко – Брага – Целогородцев.

Джерело: Сайт УХЛ