Викиди на “Титані”: на оздоровлення вивезли півтисячі жителів Херсонщини

10 Вересня 2018 10:54
На Херсонщині із населених пунктів Каланчацького і Чаплинського районів, які знаходяться в зоні небезпечного впливу виробничої діяльності заводу “Титан”, станом на вечір суботи, вивезли на реабілітацію майже 530 дітей і дорослих.

Про це повідомив у суботу пізно ввечері у Facebook директор Депaртaменту оcвіти, нaуки та молоді Херсонської облдержадміністрації Євген Криницький.

“Інформую: в Мирненській, Каланчацькій, Присиваській ОТГ та частково в Каланчацькому і Чаплинському районі тимчасово призупинено освітній процес. Всім бажаючим дітям та батькам з ймовірної небезпечної зони ми створили умови для відпочинку у місті Скадовськ. На цей час цією можливістю скористались 528 дітей та дорослих”, – написав Криницький.

Він зазначив, що всі діти були обстежені лікарями. Відхилень чи хвороб, що були б пов’язані з викидами хімічних речовин, не виявлено.

Криницький також поінформував, що з понеділка учні, вивезені з Каланчацького і Чаплинського районів на відпочинок у курортну зону, продовжать там також і навчання у школах Скадовська.

Джерело: Укрінформ