Микола Томенко ініціює суспільну дискусію про те, яким має бути президент

18 Березня 2018 14:40

Офіційний початок президентської виборчої кампанії запланований на 31 грудня, проте вже варто розпочати суспільну дискусію, яким має бути майбутній глава держави та його команда.

Таку думку висловив лідер політичної партії “Громадський рух “Рідна країна” Микола Томенко, повідомляє прес-служба політика.

“Офіційний старт президентської виборчої кампанії – 31 грудня 2018 року. Дочасні вибори теоретично можливі, але малоймовірні. Отже, пропоную розпочати дискусію про місію, стратегію, програму і команду Президента України-2019”, – зазначив Томенко.

За словами політика, перш ніж назвати прізвище “оптимального кандидата” у президенти на майбутніх виборах, потрібно визначити місію, стратегію, програму та команду.

Томенко переконаний, що кандидат на посаду глави держави має бути не проросійським, проамериканським чи ще якимось – а винятково українським.

“Тим (кандидатом – ред.), чию кандидатуру не лобіюють російські, американські, польські, грузинські, угорські, будь-які інші фінансові чи політичні кола та угруповання. Тим, хто шанує, береже, пропагує і втілює українські історичні традиції та національні цінності”, – переконаний він.

Також політик наголосив, що стратегія діяльності майбутнього кандидата у президенти повинна будуватися на україноцентризмі і європрагматизмі, а програма має грунтуватися на ідеї творення конкурентної національної економіки, що спирається на малий і середній бізнес.

Крім того, політик додав, що команда кандидата повинна не лише бути презентована під час виборчої кампанії, а й публічно вести з ним пліч-о-пліч цю кампанію.

Джерело: Укрінформ