Сьогодні Микола Томенко відвідає Херсонщину

2 Лютого 2018 08:01

ФОТО АРТЕМА СЛІПАЧУКА / «День»

Сьогодні, 2 лютого, о 13.30 у приміщенні «Конгрес холу» (м. Херсон, вул. Ярослава Мудрого, 7) відбудеться прес-конференція на тему «Як об`єднати Україну» за участі науковця, політика та лідера партії  «Рідна країна» Миколи Томенка.

Під час заходу Микола Томенко розповість про наступне:

  • Як команда «Рідної країни» пропагує «український світ».
  • Що об’єднує і що роз`єднує сьогодні державу та громадян.
  • Чи зможуть вибори президента об’єднати Україну.
  • Які завдання потрібно виконати для проведення демократичних Президентських виборів в 2019 році.

Запрошуємо журналістів, політиків, науковців, громадських активістів взяти участь у круглому столі.

Крім того, серед запланованих заходів – зустріч з бібліотекарями Херсона , інтерв’ю представникам ЗМІ та місцевим телерадіокомпаніям.

Микола Томенко розповість про акції, ініційовані фондом «Рідна країна», зокрема, про Всеукраїнську акцію «Рідна країна – безпечна країна» – соціально-просвітницький проект, який має на меті нагадати українським школярам про дотримання правил дорожнього руху та допомогти убезпечити їхнє життя. З цією метою «Рідна країна» спільно з Національною бібліотекою України для дітей у вересні оголосили про проведення конкурсу малюнків для школярів 1-4 класів на тему «Рідна країна — безпечна країна: Як треба поводитись на дорогах».

Учасники акції отримали флайтери –  світловідбиваючі підвіски, які яскраво світяться у променях автомобільних фар і служать для підвищення видимості пішоходів, велосипедистів, дитячих колясок тощо на дорозі у темний час доби та працюють за принципом дорожніх знаків, відбиваючи світло автомобільних фар та роблячи пішохода помітним для водія на відстані до 400 м.

А також про акцію «7 чудес України: історичні міста та містечка». Нагадаємо, що за сумою результатів Інтернет-голосування та анкетування експертів Оргкомітет визначив такі міста-переможці в акції «7 чудес України: історичні міста та містечка» (ЗА АБЕТКОЮ):

Бердянськ (Запорізька обл.)

Біла Церква (Київська обл.)

Галич (Івано-Франківська обл.)

Диканька (Полтавська обл.)

Канів (Черкаська обл.)

Ніжин (Чернігівська обл.)

Хуст (Закарпатська обл.)

 

Крім того, Оргкомітетом було визначено три спецномінації для міст, що мають значний туристичний потенціал і зацікавленість місцевої громади у розвитку своїх населених пунктів. Спецномінаціями відзначено:

Бердичів (Житомирська обл.)

Жовква (Львівська обл.)

Теребовля (Тернопільська обл.)

Нагадаємо, акція «7 чудес України: історичні міста та містечка» стартувала у березні 2016 року. 1 червня серед усіх заявок на участь від представників місцевих громад, громадських організацій, туристичних компаній, вищих навчальних закладів тощо Оргкомітет відібрав 21 фіналіста, які протягом літа-осені мали можливість презентувати для журналістів та громадськості свої міста, щоб позмагатися за звання переможця. Паралельно з презентаційними прес-турами відбувалося Інтернет-голосування на офіційному сайті акції www.7chudes.in.ua та анкетування експертів.

Церемонія нагородження відбулася у Великій лаврській дзвіниці 9 листопада 2016 р.

За результатами різних етапів всеукраїнської акції «7 чудес України» вже відзнято 40 пізнавальних фільмів, які можна переглянути онлайн і завантажити на офіційному сайті акції – www.7chudes.in.ua.

Наразі на телеканалі ZIK відбувається трансляція фільмів щонеділі о 16.30.

Довідково

Микола Томенко –  кандидат історичних наук, доктор політичних наук, професор Київського національного університету ім. Т. Шевченка, голова політичної партії «Громадський рух Миколи Томенка  «Рідна країна», ініціатор Всеукраїнської акції «7 чудес України» та «Рідна країна – безпечна країна».