Херсонські  спортсмени з клубу „Фенікс” вибороли медалі на Всеукраїнському турнірі з рукопашного бою

2 листопадаа 2017 16:34

28-29 жовтня 2017 року у Києві  у спортивному манежі Збройних Сил України  відбувся  Всеукраїнський турнір серед   юнаків  з рукопашного бою, присвячений пам’яті воїнів загиблих в АТО.

У змаганнях у розділах  легкий та дозований контакт взяли участь більш 300 спортсменів з 15 областей України.

Херсонські  спортсмени з клубу „Фенікс”, віком від 10 до 15 років, провівши по 5-6 боїв, вибороли 2 золоті, 2 срібні та 2 бронзові медалі.

Чемпіоном і призерами фактично першості  України з рукопашного бою у своїх вікових та вагових категоріях стали: Кириченко Іван (1м, 1м), Мунтян Олександр (2 і 3 місця), Шлома Максим (2 та 3 місця), Панарін Артем (5м, 5м).