Херсонський «Кристал» у контрольній зустрічі поступився СК «Каховка»

28 Липня 2017 07:52

facebook.com/fckrystal.kherson

Херсонський «Кристал» провів чергову контрольну зустріч у рамках підготовки до Чемпіонату України серед аматорських команд. В гості до обласного центру завітала СК «Каховка» яка теж планує брати участь у аматорському чемпіонаті країни.

Перший тайм видався багатим на голи і завершився з рахунком 3:2 на користь «Кристала». Відзначилися досвідчені Гливий, Барладим та Петришин.

В другому ж таймі до гри було залучено футболістів, що перебувають на перегляді у нашого клубі. Дехто з них вже виходив на поле у попередніх матчах навчально-тренувального збору, а дехто приєднався до команди тільки днями. В результаті у другій частині зустрічі гості з Каховки змогли схилити чашу терезів на свою користь.

МФК «Кристал Херсон» – СК «Каховка» 3:4 (3:2)

Голи: Тимофєєв 16, Гливий 20, Баралдим 31, Тимофєєв 35, Петришин 38, Похитайло 72, Кузнецов 90.

Наступну контрольну зустріч «Кристал» проведе вдома. 28.07.2017 (п’ятниця) проти лідера чемпіонату Херсонської області – «Колос» ОТГ Асканія-Нова. Початок матчу о 19:00. Вхід вільний.